Каркасні будинки Київ Дніпро Україна від ВБК Мастєровой

Каркасні будинки в Україні

Наша компанія будує каркасні будинки з 2007 року.

Каркасний будинок - це будівля, основою якого є каркас з дерев'яного бруса, обшитого OSB-панелями, фанерою або матеріалами з досок (вагонка, блокхаус). Всередину стін таких будинків закладають теплоізоляційні матеріали: базальтову, кам'яну вату або целюлозний утеплювач.

Каркасні будинки бувають двох видів: каркасно-щитові та каркасно-рамкові. Каркасно щитовий будинок виготовляється на виробництві та доставляється на ділянку Замовника, являє собою щити, найчастіше від кута до кута будівлі, з уже укладеним утеплювачем всередині.

Каркасно-рамковий будинок будується на ділянці Замовника: з бруса зводиться каркас, потім він обшивається ОСБ, всередину закладається утеплювач і монтується паробар'єр. Саме такий будинок називають класичним каркасником.

При виготовленні та будівництві будинків ми використовуємо тільки якісні перевірені роками матеріали, які відповідають ГОСТам України і ЄС.

За ці роки побудовано більше 130 об'єктів - це одноповерхові будинки, котеджі, дачі, корпуси туристичних баз і пансіонатів, об'єкти комерційного призначення. Всі елементи наших будинків виробляються на власному виробництві з високим контролем якості.

Наші об'єкти будівництва

З 2007 року компанія побудовала більше 130 об'єктів по всій Україні: Київ, Дніпро, Запоріжжя та інші міста.

Подивитися Всі Об'єкти

Наші послуги

Подивитися Всі Послуги

Відгуки наших клієнтів

Поделиться страницей