Будинки з СІП панелей

дом из СИП панелей
Дізнайтеся більше про цю послугу від нашої компанії - замовте дзвінок!
замовити дзвінок

Наша компанія виробляє домокомплекти і будує будинки з СІП панелей за канадською технологією будівництва по всій території України. Етапи роботи з нами: проектування будинку, виготовлення домокомплекту в цеху компанії, доставка його на ділянку Замовника і будівництво в найкоротші терміни.

Ціни на СІП будинки

 • Домокомплект з СІП панелей від 100 у.о.* за м2 по площі будівлі
 • Будинок під обробку від 250 у.о.* за м2
 • Під чистову обробку від 300 у.о.* за м2 по площі будівлі
 • Будинок під ключ від 400 у.о.* за м2

*У зв’язку з постійними змінами вартості будматеріалів, ціни наведені в умовних одиницях (у.о.). Оплата здійснюється в національній валюті України гривня.

Переваги СІП будинків від ВБК Мастєровой:

 • Екологічно безпечні матеріали. Наша компанія не використовує матеріали, в яких знаходяться шкідливі елементи для здоров’я людини: фенол та формальдегід.
 • Теплоємність і вентиляція. Багато людей влітку залишають кватирки відкритими, для провітрювання приміщення. Наші будинки мають відмінний повітрообмін .
 • Захист від гризунів. Гризунів багато всюди, але СІП (SIP) панелі вкрай щільні, тому проникнути всередину дрібним шкідникам буде дуже складно.

Можливості нашої компанії в будівництві будинків з СІП панелей

Наша компанія рада надати вам вигідні пропозиції з будівництва будівель з сіп панелей під ключ по всій Україні. Прийнявши рішення використати цей будматеріал, у вас буде якісний і міцний заміський будинок. Ми здійснюємо будівництво в короткі терміни і з високою якістю виконання, на яке нами дається довготривала гарантія:

 • На будівельні роботи – 1 рік.
 • На каркас будинку – 25 років.

Спеціалізована бригада зробить об’єкт в точності по проекту, що був обговорений з Замовником. Весь процес проходить під ретельним наглядом, тому будь-які зміни без погодження з Замовником виключені.

Причому вартість будівництва вас приємно здивує і можливо навіть і порадує. Наші численні клієнти, чиї відгуки про нашу роботу, ви завжди зможете прочитати на нашому сайті, вважали і вважають нас надійним і відповідальним партнером, який відповідає за своїми зобов’язаннями і забезпечує належну якість.

З чого будують СІП будинки?

СІП панелі – теплий будівельний матеріал, який тепліше цегли в 6 разів. Його використовують для спорудження стін в заміських будинках, котеджах. SIP панелі легко піддаються монтажу, тому зведення об’єкта «з нуля» проходить досить швидко.

На відміну від інших матеріалів, СІП (SIP) панелі утворюють кращий мікроклімат. Екологічно чистий об’єкт якісно зберігає температуру, в результаті влітку – прохолодно, а взимку – тепло.

Всупереч чуткам, ці будинки володіють дивовижною міцністю. Вертикальне навантаження що витримує стіна – 1.6 тонн, а поперечне – 1 тонна. Звичайно, стіна з цього матеріалу впаде, якщо на неї наїде бульдозер, проте таких показників більш ніж достатньо, для спокійного і комфортного проживання.

Кожен наш клієнт може вибрати собі готовий проект СІП будинку, а архітектори допоможуть з його адаптацією і втіленням в реальність. Також важливий факт, що такі будинки сприятливо впливають на здоров’я, атмосферу і затишок в домі.

Звукоізоляція та якість матеріалів

У будівництві заміських будинків, цей матеріал користується широкою популярністю: він довговічний, привабливий і має відмінну звукоізоляцію. Живучи в будинку з СІП панелей, ви не почуєте галасу з вулиці. Це особливо подобається тим, хто втомився від міста і любить тишу.

СІП (SIP) панелі мають наступні властивості:

 • Вогнестійкість. Дані панелі відносяться до виробів, які мають 3-й ступінь вогнестійкості.
 • Економічність. Вартість панелі набагато нижче цегли.
 • Канадська технологія, завдяки якій відбувається економія на фундаменті і опаленні.

Наша будівельна компанія використовує тільки якісні будівельні матеріали. За всю нашу діяльність, ми багато разів довели своїм Замовникам, що є відповідальними виконавцями. Наша компанія співпрацює з перевіреними постачальниками, тому якість матеріалів на високому рівні.