Будівництво каркасних дерев’яних будинків

Строительство каркасных деревянных домов на участке
Дізнайтеся більше про цю послугу від нашої компанії - замовте дзвінок!
замовити дзвінок

Каркасна технологія будівництва індивідуальних житлових будинків є оптимальною для широкого діапазону геологічних і кліматичних умов, адже вона не лише забезпечує тепловий комфорт, але і створює сприятливу атмосферу в будинку.

Основою каркасного будинку є дерев’яний каркас із сухого дерева – вертикальних стійок з каліброваної дошки хвойних порід, завтовшки 40-50 мм і шириною – 120-150 мм, що встановлені з кроком 400-600 мм, та має горизонтальні обв’язки.
Каркасний дерев'яний будинок в розрізі
Каркас збирається за принципом стільникової структури і являє собою дуже міцне і тверде спорудження. Зовні каркас обшивається негорючою орієнтовано-стружковою плитою (OSB). Усередині каркас заповнюється утеплювачем – базальтовою (кам’яною) ватою (Rockwol), скловатою (URSA, Isover), «Ековатою» або пінополістиролом.

Утеплювач герметично закривається пароізоляційними плівками-мембранами з боку внутрішніх приміщень, що виключає потрапляння парів вологи в стіни з приміщення. Зсередини по плівці набивається рештування і гіпсокартон. Зовні стіни покриваються вітрозахисною мембраною, яка забезпечує вільний вихід пари зі стіни і служить перешкодою для вітру і потрапляння вологи з атмосфери всередину, забезпечуючи вільний «подих» стін, що значно збільшує теплоізоляційні властивості стінової конструкції.

Влаштування стіни каркасного будинку

Стіна каркасного будинку в розрізі
Далі слідує зовнішня обробка каркасного будинку, різноманіття варіантів якої не має меж! У випадку організації вентильованого фасаду з зазором це може бути обшивка вагонкою, сайдингом, полімерними або фіброцементними плитами, можна обкласти обробною цеглиною або виконати комбіновану обробку. Якщо обробка каркасного будинку планується прямо вздовж зовнішніх плит, то на них, унаслідок гарної адгезії, прекрасно лягає штукатурка.

Фундамент в каркасних дерев’яних будинках , за рахунок невеликої ваги самої будівлі, робиться у вигляді полегшеної монолітно-бетонної плити або у вигляді стрічкового фундаменту. Міжкімнатні перегородки можуть бути пазогребневими або виконаними з каркасних плит з утеплювачем. У конструкції покрівлі доцільне використання пароізоляційних мембран, з метою запобігання течі через конденсат, і теплоізоляції.

При каркасному будівництві все внутрішні комунікації (водопровід, електрика, опалення, вентиляція) монтуються всередині стін. Крім того, для даної конструкції розроблена і широко застосовується ефективна повітряна система опалення: вентиляції-кондиціонування, що дозволяє легко регулювати мікроклімат в кожному приміщенні будинку, створюючи здорові і комфортні умови проживання.

Застосування сучасних технологій і відповідних їм стінових, покрівельних, теплоізоляційних і паро-, гідро-, вітроізоляційних матеріалів забезпечує комфорт проживання, довговічність каркасного будинку, максимально скорочує витрати на експлуатацію, що в кінцевому підсумку компенсує витрати на використання зазначених сучасних матеріалів при будівництві будівлі.

Виготовлення комплектуючих виробів для каркасних будинків, ведеться на місці будівництва, що істотно заощаджує витрати що лягають на плечі Замовника. Це дозволяє мінімізувати транспортні витрати, заощадити на оплаті робочих в цеху і почати каркасне будівництво вже на стадії ескізного проекту.

Досить складні елементи будинку, такі як крокви, стяжки, укісні ноги, виготовляються на протязі короткого часу, з досить високою точністю. Невеликий каркасний дерев’яний будинок ми можемо починати монтувати відразу після виготовлення фундаменту.

Переваги каркасних будинків

  • Високі темпи будівництва: бригада з 3-4 чоловік збирає будинок, площею 150-200 кв.м. за 2-3 тижні.
  • Каркасні дерев’яні будинки можна будувати в будь-який час року! В тому числі, у важкодоступних місцях і на вузьких ділянках, без використання важкої будівельної техніки.
  • Дерев’яно-каркасні будинки мають відмінні теплоізоляційні і звукоізоляційні характеристики, вимагають мінімальних витрат на обігрів при експлуатації.
  • Такі будови екологічні та енергоефективні.
  • При будівництві каркасних будинків використовуються відносно легкі конструкції, що дозволяє використовувати недорогий мелкозаглубленний стрічковий фундамент.
  • У нашій компанії гарантія на конструктив будинку – 25 років. Всі дерев’яні деталі попередньо обробляються вогне-, біо- захисними засобами.
  • Міцність конструкцій: будівлі, побудовані за цією технологією, здатні витримувати урагани і землетруси. Наші будинки стійкі до сезонних переміщень фундаменту.
  • Простота зовнішньої і внутрішньої обробки, обумовлена ідеально рівними внутрішніми і зовнішніми поверхнями будівлі.