Продаж каркасно-стінових панелей

каркасно стеновые панели
Дізнайтеся більше про цю послугу від нашої компанії - замовте дзвінок!
замовити дзвінок

Виготовлені у заводських умовах каркасні стінові панелі мають високу герметичну точність, малу вагу, що дозволяє виконувати монтаж будинку без використання важкої техніки, на територіях зі складним під’їздом, а також зберігаючи існуючу рослинність на ділянці. Панелі легко переносяться і встановлюються за допомогою двох-трьох людей.

Завдяки конструктивним особливостям і високій якості матеріалів, внутрішні і зовнішні поверхні будинку виходять ідеально рівними і готовими до будь-якого виду обробки: від облицювальної цегли, натурального каменю до більш економних матеріалів, таких як сайдинг або облицювальні панелі. Утеплювачі, що використовуються всередині стінових панелей, окрім своїх енергозберігаючих властивостей, являються також екологічно чистим продуктом, що досить важливо для життя в такому будинку.

Структура стінової панелі
Структура каркасно стінової панелі
Каркас складається зі стоєк каліброваної дошки хвоїних порід, завтовшки 50 мм і завширшки 150 мм, встановлених із кроком 600 мм і горизонтальних обв’язок. Каркас обшивається плитою OSB-10. Вздовж обшивки кріпиться плівка вітро-гідробар’єру, котра захищає конструкію від вітру і вологи із зовнішньої сторони, і разом з тим, пропускає пари вологи зсередини.

Фасад оброблюється сайдингом або іншими сучасними оброблюючими матеріалами. З внутрішньої сторони у каркас укладаються плити утеплючача і герметично закладається пароізоляційними плівками, що виключають потрапляння парів вологи у стіни із приміщення. Вздовж плівці набивається обрешетування і суха штукатурка (гіпсокартон). Усі інженерні комунікації прокладаються всередині міжкімнатних стін.

Простота і зручність стінових панелей

  • Швидкість монтажу: велика комплектність і універсальність дозволяє скорочувати терміни монтажу.
  • Універсальність архітектури: будь-які планувальні та архітектурні рішення.
  • Довговічність: служить більше ста років.
  • Надійність: має високу сейсмостійкість.
  • Простота: будівельникам завжди простіше працювати з деревом, ніж з будь-яким матеріалом. Немає необхідності використання дорогої важкої техніки при будівництві.

Каркасні стінові панелі у будівництві
Каркасні стінові панелі на ділянці забудовникаСкладання панелі на виробництві