Відгуки клієнтів будівельної компанії Мастєровой masterovoy.com.ua masterovoy.com.ua

Руслан, відгук на будівництво бази відпочинку в Кирилівці

Строительство базы отдыха в Кирилловке

Разом з компаньйонами купили ділянку в Кирилівці – ми з Дніпропетровська, тому фірму вибирали з Дніпропетровська. Компанія Мастєровой нам побудувала три корпуси для бази відпочинку на березі Азовського моря. Досить швидко – всього за 6 місяців. Якістю дуже задоволені, тому замовили у них будівництво ще двох одноповерхових будинків для відпочиваючих. Спасибі хлопці!

Відгук Олега на будинок по проекту Поема

одноэтажный каркасно-панельный дом в Днепре

Для будівництва будинку вибрав фірму «Мастєровой» і жодного разу не пошкодував. Працюють дуже оперативно. Не дивлячись на проблемну ділянку (близькість ґрунтових вод), будинок під обробку за проектом Поема побудували за два місяці!!

Керівництво фірми професіонали своєї справи, допомогли порадою та рекомендаціями як при виборі проекту будинку, та з застосуванням пальового фундаменту, так і з якісними, але доступними за ціною матеріалами.

Будівельники – теж молодці, все робили згідно графіка, сумлінно і якісно, не причепишся. Якістю виконаних робіт, темпами будівництва я залишився задоволений. Дякуємо. Буду рекомендувати своїм друзям і знайомим.

Сергій, місто Васильків

Незважаючи на те, що в Київській області багато будівельних компаній, вибір зупинив на ВБК «Мастєровой» і ні на хвилину не пошкодував. У них принципова відмінність від більшості спеціалізованих будівельних фірм, будинки роблять не на майданчику, а на виробництві.

Моє замовлення двоповерховий домокомплект з сіп панелей, виконали дуже швидко і з дуже високою точністю. Зібрав домокомплект своїми руками за три тижні. Рекомендую всім!

Наталія Сергіївна, відгук на будівництво будинку

одноэтажный каркасно панельный дом

Ми хотіли побудувати літню кухню з майстернею на дачі. На нашій ділянці посаджено багато рідкісних дорогих рослин (не хотілося б, щоб їх витоптали) – це вплинуло на вибір технології – вирішили будувати з СИП-панелей, за проектом ЛЮБИМЕЦ. Обмовили всі моменти, прорахували кошторис, уклали договір. Будинок побудували за 23 дня!

Мене дуже здивував підхід керівників і будівельників компанії – дуже уважні і моментально реагують на всі наші побажання. А найголовніше – вартість, зазначена в кошторисі ні на гривню не збільшилася після закінчення будівництва. Велике дякую!

Василь будівельник, відгук на домокомплекти

СІП будинок

Маю власну будівельну фірму. У компанії Мастєровой купую домокомплекти СІП для самостійної збірки, саме з такого комплекту побудував собі будинок, що на фото. Для будівельників у компанії особливі умови. Замовлення виконують швидко, якісно. До домокомплекту завжди докладають монтажну схему. Спасибі компанії за якісний продукт і можливість заробити!

Відгук Лариси з Дніпропетровської області

каркасная дача

Фахівці ВБК Мастєровой побудували нам каркасно-щитової дачний будиночок з мансардою, площею 70 м2, в селі Сурсько-Литовське Дніпропетровської області, всього за один місяць (крім облицювальних робіт).

З переваг можу відзначити: швидкість будівництва, влітку в будинку прохолодно, а взимку тепло (перевірено), гарна шумоізоляція, прийнятна ціна. Недоліків поки не виявили. Всім рекомендую ВБК «Мастєровой» – порядні, професійні хлопці.

клієнт Ігор, відгук на будівництво котеджу

Коттедж в Кириловке

На березі Азовського моря вирішив побудувати невеликий котедж. Друзі порекомендували звернутися в компанію Мастєровой, бо ця компанія виконувала будівництво їхнього будинку. Подзвонив, зустрівся – все сподобалося: проект, вартість і терміни. Підписали з ними договір і ось, через два місяці, у мене з’явився ось такий будинок на узбережжі. Рекомендую всім ВБК Мастєровой дуже!!

Відгук Ольги, Макіївка

Завжди мріяла про свій будинок і нарешті, зважилася. Пошукавши будівельні фірми, знайшла компанію Мастєровой. Вони дуже швидко прорахували вартість будівництва і запропонували подивитися побудовані будинки.

Я поїхала в Донецьк, поспілкувалася з Олександром, подивилася на його побудований будинок і прийняла рішення працювати з Мастєровой. Вони мені побудували будинок за два місяці. Я всім дуже задоволена, дуже рекомендую!

Відгук від Олександра, Донецьк

При виборі будівельників довго не вибирав. Донецькі фірми спочатку програли компанії «Мастєровой» в ціні. Київські – знаходяться далеко і як результат високі транспортні витрати. Тому після прорахунку нашого будинку, я поїхав до Дніпропетровська подивитися на фірму.

Мені показали виробництво, побудовані об’єкти. Мене все влаштувало, я підписав договір і через півтора місяці на моїй дільниці встановили фундамент на палях, змонтували домокомплект, виконали покрівельні роботи – хоча спочатку збирався тільки купити комплект стінових панелей. Обробку виконав сам. Хлопці, ви молодці, спасибі!

Сергій, відгук на домокомплект

Двухэтажный дом из сип панелей под ключ, был построен за 6 месяцев

Дуже довго вибирав між компаніями «Радом» і «Мастєровой». В результаті спочатку виявив, що у «Радом» частина матеріалів не входить у вартість, а отже ціна вище, а потім прочитав про них ряд негативних відгуків, тому зупинився на ВБК «Мастєровой».

Спочатку сподобалося спілкуватися з їх фахівцями, єдина проблема – вони не з Криму, тому були деякі побоювання. Замовив у них домокомплект, тому що хотів побудувати будинок своїми руками. Окрім креслень, вони провели також інструктаж з монтажу. Всі влаштувало, однозначно рекомендую!

Поделиться страницей