Що насправді представляють з себе будинки з СІП-панелей?

дом из сип-панелей

Ви гадаєте, що будівництво власного будинку потребуватиме від вас значних грошових вкладень і займе багато часу на роботу? Не поспішайте відмовлятися від мрії і готуйтеся до швидкого переїзду з тісної квартири в нову і простору житлову площу.

Адже прогрес не стоїть на місці і сьогодні вже можна швидко побудувати недорогий будинок, який при цьому буде теплим і якісним!

Сучасний будівельний матеріал

СІП-панель (можна зустріти назву SIP-панель, каркасна-панель або сендвіч-панель) є єдиною тришаровою стіновою конструкцією. Складається з двох жорстких дерев’яних OSB плит, які є зовнішніми шарами, між якими прокладений шар щільного утеплювача пінополістиролу, відомого своєю високою теплоізоляційною властивістю.

У сучасній архітектурі застосовується для максимально швидкого зведення будівель. Такі каркасні будинки вартують набагато дешевше, ніж будівлі з цільного дерева, цегли і бетону.
сіп панель в розрізі

Скільки коштує побудувати будинок?

СІП-панелі є сучасним будівельним матеріалом, який має низьку теплопровідність, у порівнянні з теплоізоляцією півтораметрової цегляної стіни. Це недорогий матеріал і будівництво заміського котеджу в 100 – 150 м² обійдеться вам приблизно за ціною однокімнатної квартири.

Ось кілька прикладів вартості будівництва:

За різними підрахунками, ціна котеджу з SIP-панелей матиме ціну в три рази дешевшу, ніж аналогічні за метражем цегляні будівлі. А термін зведення вашого майбутнього житла в середньому складе всього лише місяць-півтора.

До того ж перевагою СІП-панелі є те, що вона легка, надійна, безпечна і має ідеальну геометрію, що значно спростить і прискорить оздоблювальні роботи. Одна плита з цього матеріалу є практично готовою стіною будинку. У будівель з SIP-панелей відсутнє осідання, і власники можуть заселятися в такі будинки практично відразу після закінчення будівництва, після завершення косметичної обробки.

Проживання в будинку з СІП-панелей означає значну економію на обігріві внутрішніх приміщень, завдяки теплозберігаючим властивостям пінополістиролу, тому стіни не треба додатково утеплювати зовні.

З огляду на суми рахунків за опалення, це є важливим фактором на користь прийняття рішення про будівництво будинку з цього матеріалу. У пінополістерол додані спеціальні компоненти органічного походження, так звані антипірени, які надають йому високу вогнестійкість і сприяють самозагасанню. Він не токсичний (матеріал допущений навіть до зберігання харчових продуктів) і не здатний нашкодити здоров’ю мешканців. Незважаючи на своє штучне походження, можна говорити про те, що він відповідає найвищим стандартам якості і при цьому екологічний.

У світі немає нічого ідеального

До недоліків панелей відноситься те, що будь-які будови з матеріалів із деревини (зовнішні листи SIP-панелей робляться з деревної стружки) все одно згорають швидше кам’яних. Якими б негорючими були сендвіч-панелі, буде горіти внутрішня частина приміщень. І у цегляних будинків тут не велика перевага. Тому що, якщо дерев’яний котедж вигорить вщент, то стіни, що залишилися від цегляного будинку все одно доведеться зносити, бо вони втратять в міцності на 60-70%.

Майбутньому власнику приватного будинку з СІП-панелей важливо знати, як вирішувати проблему такого поширеного в селах і селищах явища як гризуни.

Пінополістирол НЕ їстівний для мишей і щурів. Гнізда всередині таких стін вони теж не будують, хоча і можуть зробити в них ходи, але це вже загальна проблема будь-яких будівель. Відомі випадки, коли ці дрібні тварини в пошуках корму і бетонні стіни прогризають. Власники каркасно-панельних котеджів вирішують проблему з гризунами так само, як і власники будь-яких інших типів житла: заводять кішок, ставлять пастки і встановлюють ультразвукові відлякувачі тварин.

Як і багато інших щільних матеріалів, які застосовуються в будівництві, сендвіч-панелі не дихають. Процес вентилювання в таких будівлях здійснюється за рахунок вікон.

Особливості монтажу та оздоблення будинків з СІП-панелей

У більшості випадків для спорудження будинку з SIP-панелей використовують легкий свайно-гвинтовий фундамент. Замовник може вибрати і інший тип фундаменту в залежності від своїх потреб і матеріальних можливостей. Наприклад, якщо майбутній власник хоче мати в своєму котеджі цокольний поверх, то йому не підійде описаний вище вид фундаменту.
дом на свайном фундаменте

Що стосується самого будинку, то пам’ятайте, що будувати дешевше в висоту, а комфортніше жити «в ширину». Ціна квадратного метра каркасно-панельного будинку має тенденцію до зниження, як тільки його загальна площа починає переходити за 100 м².

Крім зовнішніх стін при оцінці вартості котеджу необхідно враховувати і кількість внутрішніх СІП-панелей (міжкімнатні, туалет, ванна) і їх відстань один від одного, чи будете ви будувати горище або гараж прилеглий до будинку. Але в будь-якому випадку будівництво з готових блоків-панелей дешевше і проходить в рази швидше, ніж будівництво з інших матеріалів.

Пора року теж не грає вирішальної ролі, бо з СІП-панелей можна будувати будівлі і взимку. Це ніяк не впливає на підсумкову якість зведеного житла через невибагливості матеріалу і відсутності процесів, що вимагають наявності води. Міцність стін всередині будинку приємно здивує власників при їх облаштуванні, тому що панелі витримують вагу тяжких книжкових полиць.

Ви бачите, що нічого складного в цьому немає і процес побудови будинку доступний навіть простому любителю. А професионали здатні зробити цю роботу – в бездоганній якості та за короткий період, саме такі, як Будівельна Компанія Мастеровой!

Компанія Мастеровой с радістью побудує будинок Вашої мрії:

+38 (056)798-12-02 +38 (067)934-07-20 Звертайтесь до нас!

Загалом, якщо ви хочете побудувати будинок, який поєднує в собі всі вимоги, необхідні для сучасного житла і при цьому бажаєте заощадити, то не сумнівайтеся ― будівництво із СІП-панелей стане найкращим для вас варіантом.

Приглянулся проект? Мы Бесплатно Просчитаем Всё Для Вас (+ Акция...