Продаж СІП панелей

сип панель
Дізнайтеся більше про цю послугу від нашої компанії - замовте дзвінок!
замовити дзвінок

СІП панель це сучасний, технологічний, універсальний, надійний матеріал для використання в каркасному будівництві.

Ціна на СІП панелі від 1 серпня 2015 року

Найменування Товщина панелі, мм Вартість панелі 1.25х2.5 метра, грн Вартість панелі 1.25х2.8 метра, грн Вартість панелі 1.25х3.0 метра, грн
SIP панель 140 мм 140 1340 1490 1560
SIP панель 160 мм 160 1430 1570 1660
SIP панель 200 мм 200 1670 1850 1970
Каркасна панель 150 930 1030 1100

При замовленні інших типорозмірів вартість панелей прораховується індивідуально. SIP панелі мають стандартну вибірку полістиролу з 4-х сторін по 50 мм.

SIP панель це конструкційна теплоізоляційна панель (Structural Insulated Panel), вона складається з двох орієнтованих стружкових плит ОСП (OSB – Oriented Strand Board), між якими під тиском приклеюється шар твердого пінополістиролу в якості утеплювача.
конструкція СІП панелі
Товщина панелей в готовому вигляді становить від 120 мм до 170 мм. Така панель має виняткові енергозберігаючі властивості і високу міцність.

Пінополістирол довговічний, не дає тріщин, не є живильним середовищем для мікроорганізмів, гризунів та інших живих істот, не загниває, не пліснявіє і не розкладається, стійкий до впливу хімічних і біологічних середовищ. Повітропроникність дозволяє будівлі дихати.

Тому, завдяки властивостям матеріалів з яких виготовлена SIP панель, вона має унікальну міцність і виняткові енергозберігаючі властивості. Будинки, виготовлені за цією технологією, можуть експлуатуватися в температурному діапазоні від – 50 ° С до + 50 ° С і забезпечують комфортне проживання навіть в найсуворіших кліматичних умовах.

З СІП панелей будуються будь-які малоповерхові будівлі цілком, а також вони використовуються як конструктивний елемент споруди, побудованої за будь-яку іншу технологією (наприклад, споруди теплих дахів, перекриттів, міжкімнатних перегородок в звичайних будинках).

СІП панелі не підлягають обов’язковій сертифікації на території України, ТУ У В.2.6-20.2-34750790-001: 2007. Стіни і кути будинків ідеально рівні і прямі.

Крім того, монтаж будинків здійснюється в будь-який час року, споруджені будинки мають відмінні експлуатаційні характеристики і відрізняються довговічністю. Підтверджений термін експлуатації такого будинку – більше 40 років, розрахунковий термін служби будинку – не менше 80 років.

Завдяки простоті збірки, коротким термінам будівництва, малобюджетності і низці інших беззаперечних переваг, будівництво будинків з СІП панелей вже набуло широкого поширення не тільки в США, Північній Європі але і в Україні.

Важливим є і те, що при проектуванні і будівництві легких будівель з SIP-панелей використовуються фундаменти із низьким заглибленням, які дозволяють значно скоротити витрати матеріалів і знизити трудовитрати. Як правило, вартість зведення фундаменту становить приблизно 20% від вартості будинку.

Крім того, панелі мають малу вагу, що дає можливість двом робітникам без особливих зусиль їх переносити і монтовувати, що теж значно знизить собівартість. Здійснити доставку панелей на будівельний майданчик можливо транспортом з невеликою вантажопідйомністю.

Крім того, поширеним стало будівництво з конструкційних теплоізоляційних SIP панелей другого і третього поверхів, при цьому перший поверх зводитися зі звичних матеріалів. Це дозволяє значно знизити вартість спорудження будівлі і зменшити термін будівництва. Так само актуальною буде ця технологія при зведенні другого поверху на одноповерхової будівлі, фундамент якої не розраховувався на вагу двох поверхів.

Чому вигідно будувати з СІП панелей?

  • Економія на опаленні будинку взимку та кондиціонуванні влітку, будинок із СІП панелей, в 8 разів тепліше цегельного або бетонного.
  • Будинок з SIP-панелей легше кам’яного, завдяки чому відпадає необхідність в дорогому фундаменті, результат – фундамент вашого будинку в 4 рази дешевше, ніж із цегли або бетону.
  • Економія часу і грошей на збірці будинку. Завдяки каркасній технології бригада з чотирьох будівельників побудує будинок площею 100-150 м2 на готовому фундаменті всього за 2-3 тижні.
  • Економія на внутрішній і зовнішній обробці будівлі. Стіни, кути, підлоги, стелі в будинку виходять ідеально рівні – як результат менше матеріалу витрачається на обробку поверхонь і грошей на оплату праці робітників.
  • Будівництво СІП будинків проводиться в будь-який час року, також не потрібна підйомна техніка – все панелі легко встановлюються будівельниками вручну.