Виробництво домокомплектiв

Дізнайтеся більше про цю послугу від нашої компанії - замовте дзвінок!
замовити дзвінок

Домокомплект це напівфабрикат, а не набір будівельних матеріалів. Стандартна програма виробництва ВБК Мастєровой включає в себе опис, комплектування і розраховану вартість будівництва наступних проектів: ДАЧНИЙ БУДИНОЧОК, УЛЮБЛЕНА ДАЧА, ЕДЕМ 2, БУДИНОК СІМЕЙНИЙ, БУДИНОК КЛАСИЧНИЙ, ПОЕМА, ЛЕГЕНДА. Детальну інформацію ви знайдете у розділі ПРОЕКТИ БУДИНКІВ.

Домокомплекти каркасно-панельних будинків надаються замовникам для самостійного складання на своїй ділянці за кресленнями проекту, або замовник може скористатися послугами будівельної бригади (3-4 людини).

Наша компанія забезпечує доставку і консультування забудовника спеціалістом (так званий шефмонтаж). Терміни складання будинку залежать від можливостей будівельної бригади, а при самостійному складанні, від ваших можливостей. Будинок можливо звести за тиждень, а можна і за 2-3 дні.

Наприклад, такий двоповерховий будинок, площею 130 кв.м збирається за 2 тижні
Двоповерховий будинок площею 130 кв. метрів в розрізі

Стандартна комплектація домокомплекту:

 • Ескізний проект будинку.
 • Монтажна схема.
 • Брус дерев’яний калібрований, оброблений вогне- біо-захистом, стропильна конструкція, що збирається на місці.
 • Теплоізоляційні СІП-панелі 140 мм, у розмірі за кресленнями (зовнішні стіни).
 • Гідробар’єр та скоби для степлера.
 • Куточки металеві, саморізи, цвяхи, анкери, монтажна піна.

Головна відмінність домокомплекту полягає в тому, що значну частину необхідних будівельних робіт, а саме розкрій матеріалів, уже виконано на етапі виробництва комплекту. У домокомплекті лише сендвіч-панелі підготовлено до монтажу, а обв’язувальний брус, як і багато інших елементів конструкції будинку, крояться на місці.

Сендвіч-панелі надають можливість дуже легко складати стіни будинку – теплі, міцні та рівні. Тому з точки зору самостійного складання, домокомплект – чудовий вибір. Зручність і швидкість складання забезпечено самим матеріалом.

Окрім комплектів з СІП-панелей, наша компанія виробляє домокомплекти із каркасних пустотілих панелей.
домокомплект з каркасних пустотілих панелей на ділянці замовниказбірка домокомплекту з каркасних пустотілих панелей на виробництві

Для будівельних організацій, фірм і бригад, що займаються будівельними та оброблюючими роботами, ВБК Мастєровой має пропозицію – домокомплекти за спеціальною ціною!

Поставка безпосередньо з нашого виробничого цеху, виготовлення комплектів за типовими проектами – будинки, готелі, проектування на замовлення та виготовлення комплектів будь-якої складності за індивідуальним проектом.

Великий вибір проектів розроблених проектувальником нашої компанії. Консультації наших фахівців, шеф-монтаж при складанні будинку.

Переваги співробітництва з ВБК Мастєровой очевидні:

 • Можливо виготовити комплект для зведення будинку або готелю будь-якої складності, в залежності від фантазії замовника, із будь-яким дизайном.
 • Будинок збирається за наданими нами детальними кресленнями, самостійно замовником або під керівництвом нашого спеціаліста, термін монтажу 3-7 днів.
 • Далі замовник завершує будівництво самостійно, без підказок. Ззовні зібраний домокомплект може бути обшитий вагонкою, сайдингом, пофарбований фасадною фарбою, обкладений облицювальною цеглою, каменем, тощо.
 • За рахунок використання наших стінових панелей, замовник отримує рівні стіни, що надає можливість обробити їх гіпсокартоном, деревом, плиткою, шпалерами або пофарбувати, без використання зайвих зусиль.
 • Зібрані із наших домокомплектів будинки мають високі теплозберігаючі якості.