Проектування і ландшафтний дизайн

Дізнайтеся більше про цю послугу від нашої компанії - замовте дзвінок!
замовити дзвінок

Проектувати і будувати будинок має одна компанія – це безперечний факт і основоположний принцип діяльності нашої компанії. Такий підхід до ведення бізнесу дозволяє уникнути проблем при будівництві каркасного будинку і зводить до мінімуму непередбачувані витрати для наших клієнтів. Технологія каркасного будівництва, адаптована для кліматичних умов України і вдосконалена спеціалістами нашої компанії, дозволяє проектувати і будувати будинки швидкого зведення площею більше 1500 м2.

Завдяки провідним технологіям проектування, таким як 3D візуалізація, наші клієнти мають змогу побачити свій майбутній будинок в об’ємному вигляді на будь-якій стадії проекту. Спеціалісти нашої компанії готові вирішити для вас як стандартні завдання (проектування і будівництво гарного, теплого, функціонального і надійного каркасного будинку), а також і надати нестандартні архітектурні рішення (проектування нестандартного будинку, розташованного на вузькій ділянці, на готовому фундаменті та інше).

Основні етапи проектування швидкомонтованих будинків

Проектування каркасного будинку розпочинається із розробки ескізного проекту, який відображає основну ідею майбутнього будівництва і загальний вигляд будівлі. До складу ескізного проекту входять плани ділянки забудови, ескізи фасадів, поверхові плани, плани перекриттів і покрівлі, а також трьохмірні зображення майбутнього будинку. Після того як ескіз узгоджено із замовником, ми розпочинаємо підготовку робочого проекту, який включає повний пакет документів для узгодження у будівельних і наглядових організаціях і подальше будівництво.

Ми можемо розпочати зведення вашого будинку вже після узгодження з вами ескізного проекту, також можливе внесення змін до проекту на будь-якому етапі проектування. Розрахунок основних вузлів і елементів конструкції будинку виконується із дотриманням ДСТУ і будівельних нормативів за допомогою спеціальної комп’ютерної програми.

Наші архітектори готові розробити для вас неповторний дизайн-проект, у якому будуть враховані усі ваші побажання та втілені всі мрії про те, як має виглядати фасад вашого будинку, який колір стін буде у вашій спальні, оригінальні рішення з планування приміщення і розташування спеціально виготовлених для вас меблів.

Ми не маємо неможливих рішень, ми можемо зобразити і втілити в життя те, що ви побажаєте. Відповідальне відношення до інтересів клієнтів і великий досвід роботи дозволяють нашим спеціалістам забезпечити якісне проектування каркасних будинків. Наші проекти завжди проходять узгодження, а зведені будинки довгі роки дарують своїм власникам тепло і затишок.

Ландшафтний дизайн ділянки

Якщо ви хочете перетворити свій заміський будинок, дачу або просто територію садиби в зручну, завершену, функціональну і просто приємну для ока композицію – звертайтесь до нас. Наші досвідчені спеціалісти допоможуть вам у благоустрої оточуючого простору, у створенні затишку і комфорту не лише у будинку, а також і на ділянці.

В даний час, наша компанія готова запропонувати вам найбільш цікаві, яскраві і нестандартні рішення в області ландшафтного дизайну, а також (що зазвичай важливо) забезпечити їх своєчасне і якісне втілення. Вміле та грамотне оформлення саду або присадибної ділянки підкреслить архітектурні особливості садиби, значно змінить ваш будинок і надасть йому неповторного, стильного вигляду. Завдяки мистецтву ландшафтного дизайну навіть невелика територія перетворється на вишукано оформлену і дійсно прекрасну.

Основні переваги нашої компанії, перед конкурентами:

  • зведення будинку за індивідуальним проектом замовника;
  • зручні терміни будівництва для замовника;
  • зведення будинку здійснюється у одного забудовника;
  • багаторівневий контроль якості на всіх етапах зведення будинку;
  • комплексе проектування інженерних систем і комунікацій (ЕО, ВК, ОВ);
  • перепланування генплану ділянки (розміщення нових та існуючих будівель на генплані із застосуванням 3D моделі);
  • створення ландшафтного дизайну ділянки (3D модель).

Великий вибір готових проектів ви знайдете у розділі нашого сайту ПРОЕКТИ БУДИНКІВ.

Замовити індивідуальний проект для Вашого майбутнього будинку ви зможете, зателефонувавши нам за наступними номерами:
098 036 4683, 050 036 4683